Czas na Afrykę!

Team Luno
Back to blog


2 minute read

Z ogromną radością informujemy, że uruchomiliśmy nową siedzibę dla regionu afrykańskiego. Nowe biuro Luno mieści się w Johannesburgu, w Republice Południowej Afryki.

Jesteśmy pierwszą firmą skupiajaca sie na kryptowalutach w Afryce, jednak do tej pory nasza obecność w dużej mierze ograniczała się do Nigerii i Południowej Afryki (oraz blisko 40 innych rynków w Azji Południowo-Wschodniej i Europie). Po dokładnym przeanalizowaniu potencjału wierzymy, że nadszedł czas na dynamiczną ekspansję na inne afrykańskie rynki.

africa_joburg

Nowy zespół w Johannesburgu będzie ściśle współpracował z naszym zespołem w Lagos w Nigerii, aby w najbliższych miesiącach uruchomić kilka rynków afrykańskich. Biuro w Johannesburgu będzie także “domem” dla zupełnie nowego zespołu inżynierów, oraz osób zajmujących się rozwojem biznesu w regionie. Obecnie rekrutujemy na ponad 30 pozycji, a to dopiero początek. Jeśli firma rozwijać będzie się w dotychczasowym tempie, przewidujemy znacznie więcej ofert.

W nadchodzących miesiącach i latach planujemy zainwestować znaczący kapitał i zasoby w afrykańską ekspansję. Długofalowa, pozytywna wartość, którą nasza branża, jak i Luno, mogą zapewnić ludziom na całym kontynencie, sprawia, że ​​jest to niezwykle ekscytujące i satysfakcjonujące przedsięwzięcie. To ogromna szansa, aby naprawdę zrealizować naszą wizję ulepszenia świata do lepszego systemu finansowego.

Z niecierpliwością oczekujemy ścisłej współpracy z rządami, organami regulacyjnymi i instytucjami finansowymi, aby wspólnie stworzyć klimat sprzyjający innowacjom i jak i nowe miejsca pracy, co przyczyni się do rozwoju na szeroką skalę, stworzy możliwości gospodarcze i, ostatecznie, prawdziwą wartość dla konsumentów.

Na bieżąco będziemy komunikować nasze plany i postępy w ekspansji na Afrykę, ale w międzyczasie, jeśli chcesz dołączyć do zespołu inteligentnych, przyjaznych, ambitnych i interesujących ludzi, zapoznaj się z naszym portalem Kariera.

Pracowaliśmy nad tym od dłuższego czasu, ale dzisiaj możemy śmiało powiedzieć - przyszedł czas na Afrykę!

Avatar Team Luno
Author

Team Luno

On our way to the moon, we write about all things crypto. And don’t forget we’re humans too. Our blog conveys the views of Luno and the many unique opinions and characters within our team. We’ll never provide you with financial advice, and we urge you to conduct your own research before purchasing or trading any cryptocurrencies. It’s a brave new world out there, and the market can be volatile at times, so never trade with funds you can’t afford to lose. Want to let us know how much you love our blog? Tweet us @LunoGlobal.

It’s never too late to get started

Buy, store and learn about cryptocurrency today

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo