Giełda BTC/EUR już dostępna w Luno!

Timothy Stranex
Back to blog


1 minute read

Z przyjemnością informujemy, że Giełda Luno jest już dostępna dla klientów w całej Europie.

BTC Exchange

Giełda jest zaawansowanym systemem wymiany pomiędzy BTC a EUR, który działa na podstawie księgi zleceń i zleceń limitowanych. Pomimo, iż giełda jest  bardziej złożona niż nasz portfel, gdzie odbywa się zakup i sprzedaż kryptowalut, zapewnia ona większą kontrolę i jest idealna dla profesjonalnych handlowców. Możesz tworzyć zlecenia z limitem, aby automatycznie kupować lub sprzedawać, gdy cena osiągnie określony próg. Dowiedz się więcej o korzystaniu z giełdy.

Giełda Luno jest dostępna w wersji desktop (www), jak również z poziomu aplikacji na Android i iOS oraz za pośrednictwem interfejsu API. Para BTC / EUR jest dostępna dla wszystkich klientów Europie, którzy mają zweryfikowane konta. Szczegóły oraz informacje dotyczące opłat na Giełdzie Luno, można znaleźć na naszej stronie opłat i funkcji.

Avatar Timothy Stranex
Author

Timothy Stranex

Timothy is co-founder and CTO at Luno. Before founding Luno, Timothy was a software engineer at Google in Switzerland. He holds an MSc in Theoretical Physics from the University of Zürich and a BSc in Physics, Mathematics and Computer Science from the University of Cape Town.

It’s never too late to get started

Buy, store and learn about cryptocurrency today

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo