Luno mówi po polsku!

Team Luno
Back to blog


1 minute read

W Luno wiemy jak ważna jest komunikacja. Jest to szansa na nawiązanie wartościowego dialogu z naszymi Klientami i pokazanie co tak naprawdę jest dla nas ważne i czym się zajmujemy.

Luno adds language support

Teraz, gdy Luno jest już dostępne w calej Europie, skupiliśmy się na lokalizacji naszych usług. Chcemy zaoferować wsparcie techniczne jak i treści edukacyjne w lokalnych językach. Luno jest juz dostępne w języku polskim (jak również kilku innych), a my cieżko pracujemy aby za chwilę dodać kolejne.

Tłumaczenia naszych produktów na lokalne języki jest częścią misji firmy, aby udostępniać waluty cyfrowe wszystkim i wszędzie.

"Od czasu wejścia do Europy w zeszłym roku, widzimy niewiarygodny popyt na waluty cyfrowe w Polsce. Polacy docenili bardzo przyjazny interfejs naszego produktu, a w szczególności aplikacji mobilnych Luno." - mówi Magdalena Gołębiewska, Country Manager na Polskę.

Rozwijamy się w nowych krajach, dlatego ważne jest, abyśmy mówili tym samym językiem, co nasi Klienci. Oprócz tłumaczenia strony internetowej Luno, aplikacji i portalu edukacyjnego oferujemy również obsługę klienta w lokalnych językach.

Udostępniliśmy naszą stronę internetową, aplikacje i portal edukacyjny w języku polskim. W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy dodawać więcej języków i nowych treści (na naszym blogu czy kanale YouTube) we wszystkich językach.

Jeśli zauważysz coś, co nie wygląda dobrze w Twoim języku lub uważasz, że jest lepszy sposób na napisanie lub wyjaśnienie jakiegokolwiek zagadnienia, skontaktuj się z nami i pomóż nam ulepszyć tłumaczenie. Wspólnie stwórzmy polską wersję Luno.

Avatar Team Luno
Author

Team Luno

On our way to the moon, we write about all things crypto. And don’t forget we’re humans too. Our blog conveys the views of Luno and the many unique opinions and characters within our team. We’ll never provide you with financial advice, and we urge you to conduct your own research before purchasing or trading any cryptocurrencies. It’s a brave new world out there, and the market can be volatile at times, so never trade with funds you can’t afford to lose. Want to let us know how much you love our blog? Tweet us @LunoGlobal.

It’s never too late to get started

Buy, store and learn about cryptocurrency today

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo