Nasze nowe Centrum Bezpieczeństwa - wszystkie dane w jednym, bezpiecznym miejscu

Team Luno
Back to blog


2 minute read

Naszym głównym priorytetem jest ochrona środków naszych klientów. Jedzenie, woda i tlen są następne w kolejce. Dlatego nieustannie rozwijamy nasz produkt, aby chronić zarówno środki jak i informacje o naszych klientach, o Tobie!

updated_security

Naszą misją jest budowa nowego, lepszego systemu finansowego. Aby faktycznie go zbudować i aby działał tak jak powinien, na korzyść ludzi, musimy położyć szczególny nacisk na kwestie bezpieczeństwa.

Z tego powodu, w menu aplikacji Luno, uruchomiliśmy nasze nowe Centrum Bezpieczeństwa. Połączyliśmy wszystkie dostępne opcje zabezpieczeń w jednym, wygodnym miejscu, dzięki czemu z łatwością możesz zarządzać i aktualizować swoje ustawienia.

Co możesz zrobić w naszym nowym Centrum Bezpieczeństwa?

 1. Zaktualizować swoje hasło
 2. Włączyć/wyłączyć Touch ID dla iOS
 3. Włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA)
 4. Przeglądać i kontrolować aktywne urządzenia używane do uzyskania dostępu do Twojego Portfela Luno
 5. Przeglądać i dezaktywować klucze API

Czym tak właściwie jest Centrum Bezpieczeństwa Luno? Pomyśl o nim, jako o specjalnym miejscu w Twoim domu, centrum dowodzenia, w którym przechowujesz ważne rzeczy, takie jak klucze, lub ekrany CCTV używane do domowego systemu zabezpieczeń. W naszym Centrum możesz wykonać wszelkie czynności związane z zachowaniem bezpieczeństwa Twojego konta Luno. Mogą to być aktualizacje zabezpieczeń, a także wszelkie nowe funkcje bezpieczeństwa, które wdrażamy, aby pomóc chronić Twoje konto.
Nie zapomnij także śledzić wiadomości e-mail, wpisów na blogu Luno, a także komunikatów na karcie aplikacji Luno, gdzie znajdziesz cenne wskazówki i przypomnienia o zasadach bezpieczeństwa.

Centrum bezpieczeństwa daje Tobie:

 • Pełen wgląd we wszystkie włączone i wyłączone ustawienia zabezpieczeń
 • Pomaga zmniejszyć ryzyko, jeśli będziesz stosował się do zaleceń bezpieczeństwa, takich jak
  • 2FA na Twoim koncie (uwierzytelnienie dwuskładnikowe)
  • Przeglądanie aktywnych urządzeń w celu dezaktywacji tych, których nie rozpoznajesz lub których już nie używasz
  • Regularne aktualizowanie hasła do konta Luno.

Wprowadzenie zalecanych zachowań sprawi, że Twoje konto będzie mniej podatne na potencjalne zagrożenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z Centrum Bezpieczeństwa, przeczytaj często zadawane pytania w naszym Centrum pomocy.

Pierwsze kroki

Aby utrzymać bezpieczeństwo swojego konta na najwyższym poziomie przejdź do Centrum Bezpieczeństwa na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej i wykonaj zalecane aktualizacje zabezpieczeń.
W wolnej chwili przeczytaj również nasz artykuł na temat siły hasła. Bądź proaktywny, jeśli chodzi o utrzymywanie bezpieczeństwa Twojego konta Luno. Bądź ostrożny i uważaj na próby przechwycenia Twoich danych (phishingu).

Nasi klienci są dla nas najważniejszym priorytetem, dlatego bezpieczeństwo jest dla nas tak ważne. Dlatego ciągle rozwijamy nowe zabezpieczenia i funkcje. Centrum Bezpieczeństwa to dopiero początek. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak dbamy o bezpieczeństwo kryptowalut? Sprawdź naszą stronę bezpieczeństwa.

Bądź na bieżąco, dbaj o swoje bezpieczeństwo. Zobacz jak oszuści wyłudzają dane i sprawdź o co Luno nigdy Cię nie poprosi.

Avatar Team Luno
Author

Team Luno

On our way to the moon, we write about all things crypto. And don’t forget we’re humans too. Our blog conveys the views of Luno and the many unique opinions and characters within our team. We’ll never provide you with financial advice, and we urge you to conduct your own research before purchasing or trading any cryptocurrencies. It’s a brave new world out there, and the market can be volatile at times, so never trade with funds you can’t afford to lose. Want to let us know how much you love our blog? Tweet us @LunoGlobal.

It’s never too late to get started

Buy, store and learn about cryptocurrency today

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo