Blog Luno

Nie ma ograniczeń! Przyszłość pieniędzy

Powrót do bloga

Giełda BTC/EUR już dostępna w Luno!

Timothy Stranex
Czas lektury: 1

Z przyjemnością informujemy, że Giełda Luno jest już dostępna dla klientów w całej Europie.

BTC Exchange

Giełda jest zaawansowanym systemem wymiany pomiędzy BTC a EUR, który działa na podstawie księgi zleceń i zleceń limitowanych. Pomimo, iż giełda jest  bardziej złożona niż nasz portfel, gdzie odbywa się zakup i sprzedaż kryptowalut, zapewnia ona większą kontrolę i jest idealna dla profesjonalnych handlowców. Możesz tworzyć zlecenia z limitem, aby automatycznie kupować lub sprzedawać, gdy cena osiągnie określony próg. Dowiedz się więcej o korzystaniu z giełdy.

Giełda Luno jest dostępna w wersji desktop (www), jak również z poziomu aplikacji na Android i iOS oraz za pośrednictwem interfejsu API. Para BTC / EUR jest dostępna dla wszystkich klientów Europie, którzy mają zweryfikowane konta. Szczegóły oraz informacje dotyczące opłat na Giełdzie Luno, można znaleźć na naszej stronie opłat i funkcji.

Avatar Timothy Stranex
Autor

Timothy Stranex

Timothy is co-founder and CTO at Luno. Before founding Luno, Timothy was a software engineer at Google in Switzerland. He holds an MSc in Theoretical Physics from the University of Zürich and a BSc in Physics, Mathematics and Computer Science from the University of Cape Town.

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć.
Już teraz rozpocznij kupowanie, przechowywanie i poznawanie Bitcoina i Ethereum.

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo