Blog Luno

Nie ma ograniczeń! Przyszłość pieniędzy

Back to Blog

Luno mówi po polsku!

Luno Team
Czas lektury: 1

W Luno wiemy jak ważna jest komunikacja. Jest to szansa na nawiązanie wartościowego dialogu z naszymi Klientami i pokazanie co tak naprawdę jest dla nas ważne i czym się zajmujemy.

Luno adds language support

Teraz, gdy Luno jest już dostępne w calej Europie, skupiliśmy się na lokalizacji naszych usług. Chcemy zaoferować wsparcie techniczne jak i treści edukacyjne w lokalnych językach. Luno jest juz dostępne w języku polskim (jak również kilku innych), a my cieżko pracujemy aby za chwilę dodać kolejne.

Tłumaczenia naszych produktów na lokalne języki jest częścią misji firmy, aby udostępniać waluty cyfrowe wszystkim i wszędzie.

"Od czasu wejścia do Europy w zeszłym roku, widzimy niewiarygodny popyt na waluty cyfrowe w Polsce. Polacy docenili bardzo przyjazny interfejs naszego produktu, a w szczególności aplikacji mobilnych Luno." - mówi Magdalena Gołębiewska, Country Manager na Polskę.

Rozwijamy się w nowych krajach, dlatego ważne jest, abyśmy mówili tym samym językiem, co nasi Klienci. Oprócz tłumaczenia strony internetowej Luno, aplikacji i portalu edukacyjnego oferujemy również obsługę klienta w lokalnych językach.

Udostępniliśmy naszą stronę internetową, aplikacje i portal edukacyjny w języku polskim. W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy dodawać więcej języków i nowych treści (na naszym blogu czy kanale YouTube) we wszystkich językach.

Jeśli zauważysz coś, co nie wygląda dobrze w Twoim języku lub uważasz, że jest lepszy sposób na napisanie lub wyjaśnienie jakiegokolwiek zagadnienia, skontaktuj się z nami i pomóż nam ulepszyć tłumaczenie. Wspólnie stwórzmy polską wersję Luno.

Avatar Luno Team
Autor

Luno Team

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć.
Już teraz rozpocznij kupowanie, przechowywanie i poznawanie Bitcoina i Ethereum.

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo