Centrum Pomocy

Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

Szukaj

Warunki konkursu Tech in Asia w mediach społecznościowych

Poniższy regulamin odnosi się do konkursu prowadzonego przez Luno Pte Ltd (Luno), znanego jako konkurs #MenangBarengLuno dotyczący wydarzenia Tech in Asia (Wydarzenia), która odbyła się w dniach 23 i 24 października 2018 r. w Dżakarcie, w Indonezji (Konkurs). Bez ograniczania możliwości zastosowania Warunków korzystania oraz Polityki prywatności Luno, wyrażasz zgodę na przestrzeganie niniejszego Regulaminu podczas uczestnictwa w konkursie.


 1. Prawo uczestnictwa. Uczestnictwo w Konkursie jest ograniczone do osób, które zwykle zamieszkują w Indonezji, niezależnie od tego, czy osoba ta jest klientem Luno, czy nie. Należy jednak pamiętać, że jeśli nie jesteś klientem Luno, jesteś jednak związany Warunkami użytkowania i Polityką prywatności Luno w zakresie, w jakim odnoszą się one do Konkursu.

 2. Zgoda na Regulamin. Biorąc udział w Konkursie, zgadzasz się na pełne i bezwarunkowe przestrzeganie niniejszego Regulaminu oraz oświadczasz, że spełniasz podane powyżej wymogi uczestnictwa. Ponadto zgadzasz się zaakceptować każdą decyzję podjętą przez Luno zgodnie z Regulaminem jako ostateczną i wiążącą.

 3. Przystąpienie do Konkursu. Aby wziąć udział w konkursie, musisz: 

  1. stworzyć oryginalny wpis związany z działaniami Luno podczas Wydarzenia i opublikować go na Facebooku, Instagramie i/lub Twitterze, za pomocą hashtagu #MenangBarengLuno; lub 

  2. udostępnić (lub podać dalej na Twitterze, jeśli dotyczy) na Facebooku, Instagramie i/lub Twitterze posty związane ze zdarzeniem, które Luno udostępnia na swoich oficjalnych kontach na Facebooku, Instagramie i/lub Twitterze, które są oznaczone hashtagiem #MenangBarengLuno. 

Możemy według własnego uznania zdyskwalifikować zgłoszenia, które są niekompletne, nie mogą być otwarte lub przeglądane lub nie są zgodne z tymi zasadami. 

 1. Oficjalne konta. Oficjalne konta mediów społecznościowych Luno to https://www.facebook.com/LunoIndonesia/ (Facebook), @lunomoney (Instagram) i @lunomoney (Twitter).< p>

 2. Wielokrotny udział. Możesz wziąć udział w konkursie tyle razy, ile chcesz na dowolnej platformie. Ten sam wpis może zostać przesłany lub udostępniony na Facebooku, Instagramie i/lub Twitterze więcej niż raz.

 3. Czas trwania. Konkurs rozpocznie się 17 października 2018 r. i potrwa do 12:00 WIB (czas zachodnio-indonezyjski) w dniu 25 października 2018 r. Luno zastrzega sobie prawo do skrócenia lub przedłużenia terminu zakończenia Konkursu według naszego wyłącznego uznania. 

 4. Nagrody. 

  1. Uczestnicy biorący udział w konkursie mają szansę wygrać główną nagrodę 1 (jednego) iPhone'a X (dokładna specyfikacja zostanie przekazana zwycięzcy przez Luno po wyborze zwycięzcy zgodnie z punktem 8 poniżej (Wybór zwycięzcy)).

  2. Luno może według własnego uznania przyznać dodatkowe nagrody uczestnikom po zakończeniu Konkursu. Zawartość tych dodatkowych nagród może się różnić, otrzymasz o tym powiadomienie jeżeli to Ciebie wybierzemy jako zwycięzcę.

 5. Wybór zwycięzcy. Po zakończeniu Konkursu Luno wybierze zwycięzcę głównej nagrody, a także wszelkich dodatkowych nagród. Wybór odpowiednich zwycięzców będzie losowy i według wyłącznego uznania Luno. 

 6. Powiadomienie zwycięzcy. Zwycięzcy zostaną powiadomieni przez media społecznościowe w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych po ich wyborze. Luno nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie przez zwycięzcę powiadomień z powodu ustawień filtrów spamu, niechcianych wiadomości e-mail lub innych ustawień bezpieczeństwa ani za podanie przez zwycięzcę nieprawidłowych lub inaczej niefunkcjonujących informacji kontaktowych. Jeśli nie można się skontaktować z zwycięzcą, nie kwalifikuje się do nagrody, nie odbiera nagrody w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu wysłania powiadomienia o jej przyznaniu lub nie odeśle w odpowiednim terminie wypełnionego wymaganego formularza zgody, nagroda może ulec przepadkowi i wybrany zostaje inny zwycięzca. 

 7. Ogłoszenie zwycięzcy. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na profilach społecznościowych Luno na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Jeśli jesteś zwycięzcą i nie życzysz sobie publikacji przez Luno Twojego imienia i nazwiska, musisz nas o tym powiadomić natychmiast po otrzymaniu powiadomienia o wygranej.

 8. Formularz zezwolenia na publikację. Po tym jak wybierzemy Cię jako zwycięzcę konkursu musisz wypełnić formularz zezwolenia na publikację. Po otrzymaniu tego formularza i zaakceptowaniu go przez Luno, nagrody zostaną dostarczone w następujących terminach:

  1. nagroda główna - 72 godziny;

  2. nagrody dodatkowe - zależnie od regionu zamieszkania zwycięzcy. Szacunkowy czas dostawy zostanie Ci przekazany po podaniu adresu dostawy zgodnie z klauzulą ​​12 (Dostarczenie nagród) poniżej.

 9. Dostarczenie nagród. Jeżeli wybierzemy Cię jako zwycięzcę, możemy poprosić o podanie nam adresu, na który mamy dostarczyć przesyłką kurierską nagrodę. Może to być dowolny adres, pod którym możesz odbierać paczki. Paczki będą adresowane wyłącznie do Ciebie (nie będziemy przesyłać przesyłek kurierskich osobom trzecim). Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że podajesz nam prawidłowe dane adresowe. Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli nie otrzymasz przesyłki w wyniku podania nieprawidłowego adresu.

 10. Korzystanie z wielu kont. Każda osoba podejrzana o korzystanie z wielu kont na Facebooku i/lub Instagramie, i/lub Twitterze zostanie zdyskwalifikowana z Konkursu.

 11. Niezbywalność. Każda nagroda jest niezbywalna, nie podlega zwrotowi i nie można jej wymienić na gotówkę lub inny produkt. Jeśli jesteś zwycięzcą, możemy wymagać, abyś zweryfikował swoją tożsamość przed dostarczeniem Ci nagrody.

 12. Dane osobowe. Wszelkie dane osobowe przekazane nam do celów Konkursu, w tym między innymi imię i nazwisko, wiek, adres (w tym kod pocztowy), numer telefonu i/lub adres e-mail, będą wykorzystywane wyłącznie do celów Konkursu i zgodnie z naszą Polityką prywatności. 

 13. Pracownicy Luno. Pracownicy, agenci i/lub konsultanci Luno lub dowolnej z jego spółek zależnych lub powiązanych, ich najbliżsi członkowie rodziny (rodzice, dzieci, bracia i siostry), małżonkowie, partnerzy życiowi, partnerzy biznesowi i współpracownicy (łącznie Strony Luno) nie kwalifikują się do udziału w tym Konkursie. Żadne posty utworzone lub udostępnione przez Strony Luno nie będą kwalifikowały się do tego Konkursu (kwalifikuje się jednak post umieszczony przez Luno na jednym z jego oficjalnych kont i udostępniony przez uprawnionego uczestnika).

 14. Platformy. Facebook, Instagram ani Twitter w żaden sposób nie sponsorują, nie wspierają, nie administrują ani nie są związane z tym Konkursem.

Prawo właściwe. Niniejszy Regulamin podlega przepisom prawa Singapuru i jest interpretowany zgodnie z tym prawem, a wszelkie spory z niego wynikające podlegają wyłącznej jurysdykcji sądów Singapuru.


Czy ten artykuł okazał się pomocny?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć.
Już teraz rozpocznij kupowanie, przechowywanie i poznawanie Bitcoina i Ethereum.

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo