Centrum Pomocy

Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

Szukaj

Często zadawane pytania dotyczące naszego konkursu #Lunosaur

Czym jest #Lunosaur?

Sposób, w jaki ludzie używają i myślą o pieniądzach stale się zmienia. W Luno wierzymy, że naturalna ewolucja pieniędzy rozwija się na naszych oczach. Ta koncepcja została poruszona w naszej nowej kampanii o nazwie #Lunosaur, ponieważ waluty mogą nie trwać wiecznie.

#Lunosaur to maskotka naszej kampanii, przedstawiająca dinozaura wykonanego z banknotu - metafora „dinozaurów”, które nosimy w portfelach. Jest to również nazwa nowego konkursu, który właśnie uruchomiliśmy.

Aby dowiedzieć się więcej o kampanii, przeczytaj wpis na naszym blogu o tym, że waluty nie są wieczne.

Jak wygląda konkurs #Lunosaur?

Aby wziąć udział w konkursie #Lunosaur, musisz pokazać nam swoje najlepsze dzieło origami. Utwórz #Lunosaura z banknotu lub dowolnej innej kartki papieru. 

Możesz pobrać instrukcje krok po kroku jak złożyć #Lunosaura, a nasz ekspert od origami pokaże, jak to się robi w tym filmie. Pamiętaj, aby nie zniszczyć ani nie uszkodzić banknotu, jeśli go używasz.

Kiedy będziesz w stanie podzielić się swoim arcydziełem, prześlij jego zdjęcie lub film na Facebook, Twitter, Instagram lub LinkedIn. Nie zapomnij użyć hashtagu #Lunosaur w swoim opisie i upewnij się, że twoje zdjęcie lub film są publicznie widoczne, abyśmy mogli śledzić Twój wpis. 

Pamiętaj, że aby wygrać, musisz być również zweryfikowanym klientem Luno. Przeczytaj pełne Warunki konkursu #Lunosaur. 

Wykonałem #Lunosaura zgodnie z instrukcją składania, ale wygląda trochę inaczej.

Nie martw się, nam też wyszedł dopiero za którymś razem. Zalecamy wykonanie kilku próbnych egzemplarzy, aby zapoznać się z techniką składania.


Czy muszę używać banknotu?

Uczestnicy nie muszą używać banknotów i mogą używać dowolnej kartki papieru, którą można złożyć do stworzenia #Lunosaura.

Czy niszczenie papierowych pieniędzy/banknotów nie jest nielegalne?

Jeśli używasz banknotu do swojego zgłoszenia, składanie go nie jest nielegalne, o ile tworzenie origami #Lunosaur nie spowoduje uszkodzenia lub zniszczenia banknotu. Banknot musi się dać rozwinąć do oryginalnego kształtu.

Jaka jest nagroda?

Jeden szczęśliwiec wygra nagrodę w postaci jednego Bitcoina (1 BTC), przekazaną bezpośrednio do jego lub jej portfela Luno. 


Czy mogę wymienić nagrodę na gotówkę?

Gdy nagroda znajdzie się już w portfelu zwycięzcy, może z nią zrobić co zeche. 

W jaki sposób zostanie wybrany zwycięzca?

Zwycięskie dzieło zostanie wybrane przez wewnętrzne jury #Lunosaur, a wybór będzie wyłączną decyzją Luno. Decyzja jury będzie ostateczna. 

Skąd mam wiedzieć, czy wygrałem/wygrałam?

Zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem i za pośrednictwem mediów społecznościowych w ciągu pięciu dni roboczych od zakończenia konkursu. 

Co się stanie, jeśli moje zgłoszenie zostanie utracone?

Pamiętaj, aby umieścić hashtag #Lunosaur podczas publikowania zdjęcia lub filmu na Facebooku i/lub Instagramie i/lub Twitterze, a także aby Twoje zdjęcie/wideo było publicznie widoczne, abyśmy mogli śledzić Twoje zgłoszenie. Wpis nie jest ważny jeżeli w poście brakuje hashtagu #Lunosaur, a profil lub post nie jest widoczny publicznie. Późniejsze zgłoszenia nie będą dozwolone.

Jaka jest data zakończenia konkursu?

Aby zapewnić uczestnikom mnóstwo czasu na stworzenie swoich najlepszych #Lunosaurów, konkurs rozpocznie się 15 października 2018 r. i potrwa do 18 listopada 2018 r. Luno zastrzega sobie prawo do skrócenia lub przedłużenia terminu konkursu według własnego uznania.

Czy ten artykuł okazał się pomocny?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć.
Już teraz rozpocznij kupowanie, przechowywanie i poznawanie Bitcoina i Ethereum.

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo