Centrum Pomocy

Witaj! Jak możemy Ci pomóc?
Szukaj

Wpłacanie za pośrednictwem PayU

Wpłacanie pieniędzy za pomocą PayU dla klientów Luno w Nigerii zapewnia, że fundusze będą widoczne niemal natychmiast w Twoim portfelu. W tym celu potrzebujesz konta bankowego z funduszami na nim i karty bankowej z aktywowaną usługą 3D Secure.

Sposób wpłacania pieniędzy za pośrednictwem PayU

Postępuj zgodnie ze zwykłą metodą wpłacania, wybierając „Wpłać pieniądze” w menu „Więcej” na ekranie głównym. Następnie kieruj się poniższymi instrukcjami:


Krok 1: Wybierz przelew bankowy za pośrednictwem PayU.


Krok 2: Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić, zgodnie z określonymi limitami.


Krok 3:Potwierdź kwotę i opłatę transakcyjną, a następnie kliknij „Kontynuuj do PayU”.


Krok 4: Po przekierowaniu do PayU wypełnij swój Numer karty w części dotyczącej numeru konta, nazwę konta, wybierz swój bank z rozwijanego menu i wybierz „Kontynuuj”.


Krok 5: Następnie otrzymasz jednorazowy kod PIN (OTP) na swoje urządzenie mobilne, wpisz go w polu „Wpisz OTP” i naciśnij „Zapłać” (zobacz często zadawane pytania dla użytkowników korzystających pierwszy raz z PayU poniżej).


Krok 6: Po pomyślnym wpłaceniu pieniędzy zostanie wyświetlony ekran z potwierdzeniem w PayU, na którym będzie napisane, że transakcja powiodła się. W tym momencie otrzymasz e-mail od PayU z numerem referencyjnym sprzedawcy, dotyczącym Twojej wpłaty. 


Krok 7: Na koniec wybierz „Kontynuuj”, a zostaniesz przekierowany(-a) z powrotem do Luno, do ekranu z informacją o powodzeniu transakcji.


Często zadawane pytania

Które banki są obsługiwane?

Wszyscy klienci Luno w Nigerii z kartami z aktywowaną usługą 3D Secure (tylko Mastercard i VISA) mogą korzystać z wpłacania za pośrednictwem PayU. Większość największych banków w Nigerii oferuje tę metodę zabezpieczenia swoim klientom, ale jeśli nie masz pewności, zalecamy skontaktowanie się ze swoim bankiem.

Czy poniosę koszt opłaty za wpłatę?

Tak, naliczana jest opłata w wysokości 1,5% wpłacanej kwoty, która jest ograniczona do 2070 NGN. Oznacza to, że opłata za wpłacenie 138 000 NGN lub więcej będzie wynosić 2070 NGN, a opłata za wpłatę kwoty mniejszej niż 138 000 NGN będzie wynosić 1,5%.


Czy istnieją limity wysokości wpłat?

Tak, limit wynosi 2 miliony NGN na transakcję. Dalsze ograniczenia mogą również być zależne od limitu transakcji ustawionego przez Twój bank i usługę 3D Secure. Aby wpłacić pieniądze za pośrednictwem PayU, musisz mieć zweryfikowane konto na co najmniej Poziomie 1 klienta Luno. Ten poziom weryfikacji ma limit wpłat wysokości 200 000 NGN.


Ile czasu upłynie, zanim środki będą widoczne?

W przypadku wpłaty za pośrednictwem PayU do portfela Luno środki będą widoczne w ciągu kilku minut. Czasami może upłynąć maksymalnie 10 minut, zanim pieniądze będą widoczne.


Co może powodować opóźnienia?
Opóźnienie w procesie wpłacania mogą spowodować następujące czynniki:

  • Niewystarczające środki.

  • Opóźnienie przetwarzania po stronie banku.

  • Nieprawidłowe informacje szczegółowe podane podczas wpłacania.


Powiązane artykuły

Jak dodać pieniądze do mojego portfela Luno?

Ile czasu upłynie, zanim moje środki będą widoczne w moim portfelu Luno?

Wpłacanie środków w Nigerii za pomocą Paystack

Dlaczego nie widać moich wpłaconych pieniędzy? Co mam teraz zrobić?

Czy ten artykuł okazał się pomocny?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć.
Już teraz rozpocznij kupowanie, przechowywanie i poznawanie Bitcoina i Ethereum.

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo