Wróć do Portalu Edukacyjnego

Jak zdobyć Ethereum?

Jak zdobyć Ethereum?

Istnieje wiele sposobów uzyskania Ethereum:

Tak jak w przypadku tradycyjnych pieniędzy, możesz je zarobić, dostarczając towary lub usługi i prosząc o zapłatę w Ethereum zamiast tradycyjnych pieniędzy. Często jest to tańsza i łatwiejsza alternatywa w stosunku do innych sposobów płatności i jeden z najprostszych sposobów zdobycia Ethereum.

Kolejny sposób uzyskania Ethereum jest najbardziej powszechny: można je nabyć za pośrednictwem wiarygodnego brokera Ethereum lub dostawcy giełdy, takiego jak Luno. W podobny sposób nabywa się obcą walutę w banku lub udziały online i często jest to najprostszy sposób zdobycia Ethereum, ponieważ praktycznie gwarantuje, że ktoś zechce sprzedać Ci Ethereum na takiej platformie.

Możesz również zdobyć Ethereum, kopiąc je, ale dla przeciętnej osoby jest to obecnie bardzo trudne. Dzisiaj wydobywaniem Ethereum zajmują się w większości ogromne firmy posiadające bardzo drogi i niezwykle wyspecjalizowany sprzęt, z którym zwykła osoba czy komputer nie jest w stanie konkurować. A zatem, jeśli nie posiadasz dużej wiedzy i ogromnej ilości pieniędzy, które możesz na to przeznaczyć, lepiej kup lub zarób Ethereum.

Możesz zarabiać, kupować lub kopać Ethereum.

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć.
Już teraz rozpocznij kupowanie, przechowywanie i poznawanie Bitcoina i Ethereum.

Desktop Icon Apple App Store Logo Google Play Store Logo